امروزه مبلمان و صندلی در اکثر منازل ایرانی دیده می شود و به نوعی یک امر عادی محسوب می شود. هیچ وقت نباید نحوه چیدمان مبلمان را دردکوراسیون مبلمان و منزل و زیبایی که به منزل میبخشد را نادیده گرفت و همواره باید به آن توجه داشت. امکان دارد یک منزل معمولی با چیدمان درست مبلمان و دکوراسیون داخلی بسیار زیبا جلوه کند و خاص و منحصر به فرد به نظر بیاید.

 

 

 

مبل ال جدید

مبل ال جدید

 

زمانی چشمگیر و جاگیر بودن اجزای مبلمان و همچنین مجلل بودن آن مهمترین عوامل در انتخاب یک مبلمان به حساب می آمدند در حالیکه امروزه بیشتر افراد به این نتیجه رسیدند که کاربردی بودن و همخوانی مبلمان با دکوراسیون مبلمان و منزل آنها باید به عنوان عامل اصلی در انتخاب مبلمان در نظر گرفته شود.

در حال حاضر در بیشتر موارد هر دو عامل بالا در اکثریت مردم و هر نوع طبقه اجتماعی در تهیه و چیدمان مبلمان دخالت دارد. سلیقه های معاصر بدون شک در انتخاب مبلمان اجزای ظریف ، فانتزی ، شیک و در عین حال کاربردی را می پسندند. افراد هنگام چیدمان دکوراسیون مبلمان و منزل  میل به ایجاد و خلق یک ترکیب جدید و قابل ملاحظه دارند در حالی که بیشتر تلاش این افراد باعث پیچیدگی و درهم ریختگی اجزای منزل و نمای نامناسب دکوراسیون می شود.

اگر افراد ، کمی بیشتر وقت صرف کنند و مدلهای مختلفی را در اینترنت جستجو کنند می توانند ترکیب های جدید ، شیک و خاصی را ایجاد کنند.

فروشگاه اینترنتی بازارچوب در این مقاله انواع مختلف چیدمان دکوراسیون مبلمان و منزل را برای شما عزیزان فراهم کرده است تا شاید بتواند در  زمینه دکوراسیون مبلمان و منزل کمک کوچکی به شما عزیزان کرده باشد.

دکوراسیون داخلی منزل

دکوراسیون داخلی منزل

 

در پیدا کردن ایده های مناسب برای دکوراسیون مبلمان و منزل و یا آشپزخانه باید چند نکته را مورد توجه قرار دهید. برای دیوارها و پنجره ها استفاده از رنگهای درخشان بهتر است.

برای تصمیم گیری برای نورپردازی مناسب سعی کنید از نورهای مخفی در سقف اتاقها به ویژه پذیرایی استفاده کنید.از لامپهای هالوژن با رنگهای کم و ملایم و قابهای درخشان و همچنین دیوارکوبهای ساده استفاده کنید.

مهمترین بخش دکوراسیون مبلمان و منزل  را مبلمان تشکیل می دهد. امروزه با توجه به محدود شدن اندازه ساختمانها و آپارتمانها و همچنین نیاز وافر به استفاده از تمامی گوشه و کنارها و قسمت های منزل استفاده از مبلمان سنگین و حجیم اصلا توصیه نمی شود.

مبل راحتی 2017

مبل راحتی 2017

 

چهارچوب های ظریف برای مبلمان کلاسیک و نیز کنده کاری های باریک و در عین حال زیبا از اولویت بیشتری برخوردارند. در عین حال استفاده از بوفه های کوچک و متعدد ، میزهای کوچک کنار دیوار و نیز کنسول را فراموش نکنید. برای تکمیل شدن دکوراسیون مبلمان و منزل  استفاده از اجزای تزئینی و لوکس از جمله حیوانات شیشه ای ، کارهای چوبی ، ظروف کریستال و دیوارکوبهای ظریف و متعدد را فراموش نکنید. عکسهای خانوادگی سیاه و سفید در قاب عکس های استیل درخشان و یا چهرچوب های بسیار باریک نیز به زیبایی منزل شما کمک زیادی خواهند کرد.

اگر از وضعیت مالی خوب و نیز شم هنری خوبی برخوردارید می توانید از تابلوهای مدرن بزرگ با رنگهایی متنوع و طرح های شلوغ برای پوشاندن دیوارها نیز استفاده کنید.

با انتخاب مبلمان مناسب به افرادی که به منزل شما وارد می شوند نوع سلیقه خود را نشان می دهید و اگر در چیدمان دکوراسیون مبلمان و منزل سلیقه خوبی به کار ببرید منزل شما یکی از به یاد ماندنی ترین فضاهایی میشود که مهمانان شما پس از خروج از منزل به یاد خواهند داشت.

علاوه بر تمامی موارد بالا عوامل دیگری در انتخاب مبلمان دخیل هستند که از جمله این موارد می توان به نوع مبلمان که مبل راحتی ، مبل کلاسیک ، مبل ال و یا مبل تخت خواب شو هستند نام برد. همچنین رنگ پارچه و چوب مبلمان یکی از اصلی ترین عوامل برای همخوانی مبلمان با دکوراسیون منزل شما به حساب می آید.

در انتخاب مبلمان حتما به جنس چوب و نوع فوم به کاربرده شده در آن نیز باید دقت کنید و مبلمانی را انتخاب کنید که علاوه بر شیک بودن و زیبایی از استحکام و مقاومت بالایی برخوردار باشد. فروشگاه اینترنتی بازارچوب مبلمان باکیفیتی را در فروشگاه خود از این بابت عرضه کرده است.

در مقاله عوامل موثر بر انتخاب دکوراسیون و مبلمان منزل انواع مختلف تصاویر مبلمان و چیدمان دکوراسیون منزل آورده شده است که امیدواریم با مشاهده آنها کمک کوچکی به شما عزیزان برای گرفتن ایده مناسب برای طراحی دکوراسیون منزلتان شده باشد.

مبل ال مدرن

مبل ال مدرن

مبل راحتی

مبل راحتی

مبل کلاسیک

مبل کلاسیک

 

 

دکوراسیون منزل

دکوراسیون منزل

مبل راحتی مدرن

مبل راحتی مدرن

 

دکوراسیون داخلی منزل

دکوراسیون داخلی منزل

 

دکوراسیون مبلمان

دکوراسیون مبلمان

 

دکوراسیون منزل خاص

دکوراسیون منزل خاص

 

 

مبلمان راحتی 2017

مبلمان راحتی 2017

 

مبل راحتی شیک

مبل راحتی شیک

 

مبل ال جذاب

مبل ال جذاب

 

دکوراسیون مبل

دکوراسیون مبل

 

 

 

 

 

اشتراک گذاری